Kiedy wiedza spotyka praktykę, czyli nawiązanie współpracy BHPin z Portalem BHP

W ostatnim czasie informowaliśmy o nawiązaniu współpracy z Portalem BHP. Portal BHP od 2009 r. wspiera pracowników służby bhp w ich rozwoju zawodowym i codziennej pracy. Na co dzień korzystamy z wiedzy i doświadczenia ponad 30 wybitnych ekspertów i praktyków z różnych dziedzin, którzy odpowiedzą na każdą wątpliwość w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Stawiamy sobie za cel dostarczanie zawsze wysokiej jakości, zgodnych z aktualnymi przepisami prawa, praktycznych i aktualnych informacji, porad oraz gotowych narzędzi i rozwiązań przydatnych w pracy każdego profesjonalisty. Portal daje też unikatową możliwość indywidualnej konsultacji z ekspertami BHP i prawa pracy w ramach poradni. Chciałbyś poznać ofertę największej bazy wiedzy z branży BHP w Polsce, zapraszamy do odwiedzenia strony Portalu BHP.

Bezpłatny webinar

Z okazji nawiązania współpracy pomiędzy aplikacją BHPin a Portalem BHP chcielibyśmy zaprosić Państwa na bezpłatny webinar, który odbędzie się 23 lutego 2023 r., godz. 14:00. Podczas webinaru dowiesz się m.in.:

Nie poznałeś jeszcze aplikacji BHPin? Przed webinarem możesz zajrzeć na naszą stronę BHPin i zapoznać się ze szczegółową ofertą. Przez 30 dni aplikację możesz testować za darmo. A poniżej przedstawiamy kilka słów o aplikacji.

Czym jest aplikacja BHPin?

BHPin to kompleksowe narzędzie pozwalające na efektywne i wygodne zarządzanie BHP. Składa się z modułów pozwalających w prosty i intuicyjny sposób wykonać pracę, która do dziś w dużej mierze odbywa się na papierze. Aplikacja optymalizuje wiele rutynowych procesów, które bez pomocy programu potrafią zająć dużą część dnia. 

Jak aplikacja BHPin może Ci pomóc w codziennej pracy?

Aplikacja BHPin zautomatyzuje część Twojej pracy, którą wykonujesz na codzień, ponadto usprawni ją również w innych Twoich obowiązkach. Poniżej przedstawiamy jej najważniejsze funkcje.

Multikonto

Nieważne, czy pracujesz samodzielnie, czy w zespole zdecydowanie pomoże Ci ona w wykonywaniu codziennych obowiązków. Właśnie dlatego jest to tak uniwersalne rozwiązanie.

Powiadomienia

Czasami możesz mieć wrażenie, że musisz pamiętać dosłownie o wszystkim. Niestety dużo w tym prawdy. O wiele lepiej byłoby, gdyby ktoś Ci o tym przypominał, prawda? BHPin da Ci gwarancję, że już nigdy nie zapomnisz  o  ważnych terminach.

Powiadomienia pojawiają się w aż czterech miejscach:

Intuicyjność aplikacji

Nikt nie lubi nowego oprogramowania. Kojarzy się z niepotrzebnymi zmianami oraz z koniecznością spędzania długich godzin na uczeniu się jego obsługi. Na szczęście aplikacja ta to oprogramowanie, którego obsługa nie sprawi trudności nikomu. Szybko przekonają się do niej zarówno pracownicy, jak i właściciele firm. 

Pełna kontrola nad szkoleniami pracowników

Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z aplikacji, będziesz mógł o wiele bardziej skoncentrować się na samej treści szkolenia. Aplikacja w dużym stopniu zajmie się niezbędną dokumentacją. Jak to możliwe? Jeżeli tylko stworzysz szkolenie BHP, to aplikacja wygeneruje za Ciebie:

Informacje o kontrolach BHP

Ten moduł pozwoli Ci szybko i prosto stworzyć własną listę kontrolną. Możesz też skorzystać z edytowalnego szablonu. Od razu masz szansę do niej dodawać swoje notatki lub zdjęcia. Po skończonej kontroli wystarczy ją tylko pobrać i przesłać do odpowiednich osób. Zmiany zapisywane są w czasie rzeczywistym, więc zawsze możesz ,,podzielić” się tym dokumentem z pozostałymi osobami z zespołu.

Wypadki oraz zdarzenia

Natłok informacji może powodować niepotrzebne błędy, dlatego dzięki aplikacji możesz ich uniknąć. Program prowadzi Cię krok po kroku eliminując pomyłki, a dodatkowym atutem jest fakt, że całą procedurę powypadkową możesz przeprowadzić w jednym miejscu. Ponadto w programie masz możliwość tworzenie zdarzeń potencjalnie wypadkowych. Pozwolą one na zminimalizowanie powstania wypadku przy pracy, a następnie ograniczyć koszty z nim związane.

Moduł oceny ryzyka

W tej części aplikacji możesz ocenić ryzyko kilkoma metodami. Dodatkowym atutem są przykładowe zagrożenia, które możesz dowolnie edytować. Ponadto funkcja

duplikuj pozwoli Ci na skopiowanie całego dokumentu – nie będziesz musiał rozpoczynać tworzenia oceny ryzyka od nowa.

Podsumowanie – co da Ci aplikacja BHP?

Webinar rozpocznie się 23 lutego 2023 r., o godz. 14:00. Zapisać możesz się tutaj.